niedziela, 18 czerwca 2017

Seria: Kareena w Heroine/Varun w Dishoom

Teraz mamy przed sobą zupełnie odmienne światy - Mahi i Junaid. Z tych dwóch postaci wygrywa u mnie ta pierwsza, czyli rola kobieca w filmie "Heroine". Kareena rewelacyjnie wcieliła się w tą postać, przez co film wygląda zdecydowanie autentycznie 😊 Oczywiście rolę Varuna również bardzo lubię, miło wspominam seans z "Dishoom". Junaid powalił mnie swoim humorem i urokiem 😁 A Wy jak uważacie ?


"Heroine"

"Dishoom"

8 komentarzy:

 1. Uważam, że oboje, i Kareena i Varun, świetnie zagrali swoje role, jednak postać Mahi na pewno była bardziej wymagająca. Mimo to, Kareena poradziła sobie naprawdę znakomicie.
  Gify bardzo mi się podobają :) <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kareena sprostała trudnemu zadaniu :)

   Usuń
 2. Jestem zachwycona pracami! <3
  Kareena zdecydowanie pokazała w tym filmie na co ją stać. Mahi to wymagająca postać, a ona sprostała zadaniu. Pod względem warsztatu wypadła lepiej od Varuna, ale jakże uroczo wypadł w roli Junaida :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Varunowi nie sposób odmówić uroku! :) Kareena zaś pokazała, na co ją stać! To z pewnością jedna z jej najlepszych ról.

   Usuń
 3. "Heroine" jeszcze nie widziałam, ale zamierzam nadrobić w najbliższym czasie. [O ile starczy czasu xD] Z tego co widzę w [cudownych!] gifach Kareena musiała wypaść zachwycająco.
  Za to Varuna uwielbiam w każdym wydaniu, Junaid nie jest wyjątkiem :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że film "Heroine" spodoba Ci się :)

   Usuń
 4. Nie oglądałam "Heroine", ale myślę, że w wakacje przymknę na ten film oko. Junaid był MEGA-uroczy! Uwielbiam Varuna w każdej roli, więc i tą zdobył moje serce! <3 Gify cudne! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rola Junaida to na pewno jedna z tych słodszych ról Varuna :D

   Usuń

Zachęcam do wspólnego komentowania :)
Zapraszam do zakładek 'Zamówienia' i 'Propozycje' :)